گروه: بلیط
تاریخ: ۱۴:۵۹ :: ۱۳۹۷/۰۷/۱۷
آمار تماشاگران تالار های نمایش اداره کل هنرهای نمایشی تا ۱۵ مهر منتشز شد

 به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ،  ارتباطات عمومی اداره کل هنرهای نمایشی آمار نمایش‌های حاضر در سالن‌های خود را بدین توصیف منتشر نموده هست: مجموعه تئاتر شهر که این روز ها چهار نمایش روی صحنه دارد در آماری تعداد تماشاگران هر نمایش را به تفکیک سالن و از زمان آغاز اجرا تا […]

 به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ،  ارتباطات عمومی اداره کل هنرهای نمایشی آمار نمایش‌های حاضر در سالن‌های خود را بدین توصیف منتشر نموده هست:

مجموعه تئاتر شهر که این روز ها چهار نمایش روی صحنه دارد در آماری تعداد تماشاگران هر نمایش را به تفکیک سالن و از زمان آغاز اجرا تا ۱۵ مهر ماه اعلام نمود. بنا به این گزارش نمایش "مرگ و پنگوئن" به کارگردانی پیام دهکردی که در تالار چهارسو روی صحنه هست طی ۲۴۶ اجرایی که تا نیمه مهر داشته میزبان ۲۶۹۸ تماشاگر بوده هست. تالار چهارسو گنجایش ۱۲۲ تماشاگر دارد و برای این نمایش ۱۳۵۹ بلیت تمام‌بها، ۳۸۵ بلیت نیم‌بها، ۱۷۲ بلیت تخفیف‌دار و ۷۸۲ بلیت میهمان صادر گردیده که در گیشه ۵۰۶ میلیون و ۷۳۰ هزار ریال به اسم این نمایش ثبت شده هست.

تالار قشقایی دیگر سالن مجموعه تئاتر شهر با گنجایش ۹۶ تماشاگر هست که به اجرای نمایش عند از مطالبه اختصاص دارد. این نمایش که کارگردانی آن را سامان خلیلیان عهده دار است تا نیمه مهر میزبان ۱۳۲۲ تماشاگر بوده هست. ۲۷۵ ۲۷۵ بلیت تمام‌بها، ۷۴ بلیت نیم‌بها، ۲۲۱ بلیت تخفیف‌دار و ۷۵۲ بلیت میهمان برایش صادر گردیده و مبلغ ۱۴۶ میلیون و ۶۴۰ هزار ریال در گیشه دارد.

نمایش سیم و سرمه به کارگردانی روزبه حسینی نیز در تالار سایه مجموعه تئاتر شهر روی صحنه هست. این تالار گنجایش ۷۲ تماشاگر را دارد. سیم و سرمه طی ۱۱ اجرایی که داشته میزبان ۳۰۴ تماشاگر بوده که دربردارنده ۵۰ بلیت تمام‌بها، ۲۰ بلیت نیم‌بها، ۳۳ بلیت تخفیف‌دار و ۲۰۱ بلیت میهمان می گردد. گیشه این نمایش ۲۵ میلیون و ۹۲۰ هزار ریال ثبت شده هست.

این مطلبو از دست ندید!  بهاروند: هیئت رئیسه فردا درباره سوپرجام تصمیم گیری می‌کند/ کار سختی برای شروع لیگ داریم/ برگزاری مسابقات کار جمعی است

برای این نمایش ۲۹ بلیت تمام‌بها، ۵ بلیت تخفیف‌دار و ۶۰ بلیت میهمان عرضه شده و گیشه آن نیز ۴ میلیون و ۸۵۰ هزار ریال ثبت شده هست.

آمار تماشاگران تالار هنر که تنها سالن تخصصی اداره کل هنرهای نمایشی برای اجرای نمایش های کودک و نوجوان محسوب می گردد از استقبال خوب خانواده ها از نمایش های روی صحنه این تالار خبر می دهد.

نمایش پدرآن به کارگردانی مهدی فرشیدی سپهر که تا سیزده مهر ماه جاری ۱۴ نوبت اجرا در تالار هنر داشته میزبان ۱۲۲۹ تماشاگر بوده هست. برای این نمایش ۵۱۵ بلیت تمام‌بها، ۳۰۶ بلیت نیم‌بها، ۶۷ بلیت تخفیف‌دار و ۳۴۱ بلیت میهمان عرضه شده که در گیشه مبلغ ۱۲۹ میلیون و ۲۸۵ هزار ریال برایش ثبت شده هست.

نمایش شاپرک ها در خیابان به کارگردانی ناصر آویژه نیز که تا سیزده مهر ماه ۱۲ نوبت روی صحنه رفته میزبان ۱۳۱۴ تماشاگر بوده هست. برای این نمایش ۴۴۵ بلیت تمام‌بها، ۲۴۲ بلیت نیم‌بها، ۹۹ بلیت تخفیف‌دار و ۵۲۸ بلیت میهمان عرضه شده که در گیشه مبلغ ۱۱۵ میلیون و ۲۴۵ هزار ریال برایش ثبت شده هست.