گروه: بلیط
تاریخ: ۱۷:۰۰ :: ۱۳۹۷/۰۷/۱۷
آمار تماشاگران تالار های نمایشی تا نیمه مهر اعلام گردید

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از  حوزه تئاتر گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از ارتباطات عمومی اداره کل هنر‌های نمایشی؛ مجموعه تئاتر شهر که این روز‌ها چهار نمایش روی صحنه دارد در آماری تعداد تماشاگران هر نمایش را به تفکیک سالن و از زمان آغاز اجرا تا ۱۵ مهر ماه اعلام نمود. […]

آمار تماشاگران تالار‌های نمایشی تا نیمه مهر اعلام شدبه گزارش راهنمای سفر من به نقل از  حوزه تئاتر گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از ارتباطات عمومی اداره کل هنر‌های نمایشی؛ مجموعه تئاتر شهر که این روز‌ها چهار نمایش روی صحنه دارد در آماری تعداد تماشاگران هر نمایش را به تفکیک سالن و از زمان آغاز اجرا تا ۱۵ مهر ماه اعلام نمود.

بنا به این گزارش نمایش “فوت و پنگوئن” بنا به این گزارش نمایش “فوت و پنگوئن” به کارگردانی پیام دهکردی که در تالار چهارسو روی صحنه هست، طی ۲۴۶ اجرایی که تا نیمه مهر داشته میزبان ۲۶۹۸ تماشاگر بوده هست. تالار چهارسو گنجایش ۱۲۲ تماشاگر دارد و برای این نمایش ۱۳۵۹ بلیط تمام بها، ۳۸۵ بلیط نیم بها، ۱۷۲ بلیط تخفیف دار و ۷۸۲ بلیط میهمان صادر گردیده که در گیشه ۵۰۶ میلیون و ۷۳۰ هزار ریال به اسم این نمایش ثبت شده هست.

تالار قشقایی دیگر سالن مجموعه تئاتر شهر با گنجایش ۹۶ تماشاگر هست که به اجرای نمایش عند از مطالبه اختصاص دارد. این نمایش که کارگردانی آن را سامان خلیلیان عهده دار است تا نیمه مهر میزبان ۱۳۲۲ تماشاگر بوده هست. ۲۷۵ ۲۷۵ بلیط تمام بها، ۷۴ بلیط نیم بها، ۲۲۱ بلیط تخفیف دار و ۷۵۲ بلیط میهمان برایش صادر گردیده و مبلغ ۱۴۶ میلیون و ۶۴۰ هزار ریال در گیشه دارد.

نمایش سیم و سرمه به کارگردانی روزبه حسینی نیز در تالار سایه مجموعه تئاتر شهر روی صحنه هست. این تالار گنجایش ۷۲ تماشاگر را دارد. سیم و سرمه طی ۱۱ اجرایی که داشته میزبان ۳۰۴ تماشاگر بوده که دربردارنده ۵۰ بلیط تمام بها، ۲۰ بلیط نیم بها، ۳۳ بلیط تخفیف دار و ۲۰۱ بلیط میهمان می‌شود. گیشه این نمایش ۲۵ میلیون و ۹۲۰ هزار ریال ثبت شده هست.

این مطلبو از دست ندید!  عکس/ همراهی شهردار ارومیه با مردم برای مسابقه والیبال

این سالن تنها ۲۶ نفر گنجایش دارد و طی پنج نوبت اجرایی که تا نیمه مهر داشته میزبان ۹۴ تماشاگر بوده هست. برای این نمایش ۲۹ بلیط تمام بها، ۵ بلیط تخفیف دار و ۶۰ بلیط میهمان عرضه شده و گیشه آن نیز ۴ میلیون و ۸۵۰ هزار ریال ثبت شده هست.

آمار تماشاگران تالار هنر که تنها سالن تخصصی اداره کل هنر‌های نمایشی برای اجرای نمایش‌های کودک و نوجوان شمرده می‌شود از استقبال خوب خانواده‌ها از نمایش‌های روی صحنه این تالار خبر می‌دهد.

نمایش پدرآن به کارگردانی مهدی فرشیدی سپهر که تا سیزده مهر ماه جاری ۱۴ نوبت اجرا در تالار هنر داشته، میزبان ۱۲۲۹ تماشاگر بوده هست. برای این نمایش ۵۱۵ بلیط تمام بها، ۳۰۶ بلیط نیم بها، ۶۷ بلیط تخفیف دار و ۳۴۱ بلیط میهمان عرضه شده که در گیشه مبلغ ۱۲۹ میلیون و ۲۸۵ هزار ریال برایش ثبت شده هست.

برای این نمایش ۴۴۵ بلیط تمام بها، ۲۴۲ بلیط نیم بها، ۹۹ بلیط تخفیف دار و ۵۲۸ بلیط میهمان عرضه شده که در گیشه مبلغ ۱۱۵ میلیون و ۲۴۵ هزار ریال برایش ثبت شده هست.