گروه: بلیط
تاریخ: ۱۴:۴۴ :: ۱۳۹۷/۱۱/۰۹
آمار تماشاخانه های اداره کل هنرهای نمایشی منتشز شد

– خبر ها فرهنگی – به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ، ارتباطات عمومی اداره کل هنرهای نمایشی خبر داده هست مجموعه تئاتر شهر آمار تفکیکی خود را از تاریخ شروع اجراهایی که هم حالا روی صحنه دارد تا پنجم بهمن، به توصیف زیر اعلام نمود: نمایشی که اجرای خود را از ۱۴ […]

– خبر ها فرهنگی –

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ، ارتباطات عمومی اداره کل هنرهای نمایشی خبر داده هست مجموعه تئاتر شهر آمار تفکیکی خود را از تاریخ شروع اجراهایی که هم حالا روی صحنه دارد تا پنجم بهمن، به توصیف زیر اعلام نمود:

نمایشی که اجرای خود را از ۱۴ دی شروع کرده  و طی ۱۸ اجرایی که با بلیت ۵۰۰هزار ریالی پشت سر گذاشته، میزبان ۳۵۶۷ تماشاگر بوده هست. از این ۳۵۶۷ تماشاگر، ۱۳۱۷ نفر با بلیت تمام‌بها، ۲۹۰ نفر با بلیت نیم‌بها، ۷۶۲ نفر با بلیت تخفیف‌دار و ۱۱۹۸ نفر با بلیت مهمان به تماشای این اثر نشستند تا در گیشه آن، رقم یک میلیارد ریال ثبت گردد.

این ۹۳۵ تماشاگر، ۶۰۶ بلیت تمام‌بها، ۱۴ بلیت نیم‌بها و ۴۷ بلیت تخفیف‌دار خریدند و ۲۶۸ نفرشان نیز مهمان بودند. بدین ترتیب در گیشه این اثر با نرخ بلیت ۴۰۰ هزار ریال، رقم ۲۶۰ میلیون و ۲۴۰ هزار ریال به ثبت دست یافته هست.

« برای این نمایش ۳۰۵ بلیت تمام‌بها، ۱۲۱ بلیت نیم‌بها، ۹۲ بلیت تخفیف‌دار و ۳۷۰ بلیت مهمان عرضه شده هست. در گیشه این اثر با نرخ بلیت ۳۰۰هزار ریال، رقم ۱۳۱ میلیون و ۷۳۰ هزار ریال ثبت شده هست.

« از این ۶۴۳ نفر، ۲۵۱ نفر بلیت تمام‌بها، ۶۰ نفر بلیت نیم‌بها و ۴۶ نفر بلیت تخفیف‌دار خریدند و ۲۸۶ نفر بلیت مهمان گرفتند و بدین ترتیب در گیشه آن با بهای بلیت ۳۰۰هزار ریال، رقم ۹۵ میلیون و ۳۴۰ هزار ریال به ثبت رسید.

این مطلبو از دست ندید!  «گیت‌های الکترونیکی» بهترین «تماشاگر» هفته اول لیگ/ اتفاق بدی می‌‌افتاد چه کسی پاسخگو بود؟

« برای این نمایش با نرخ بلیت ۳۰۰هزار ریال، ۳۰۴ بلیت تمام‌بها، ۱۹ بلیت نیم‌بها، ۱۴۹ بلیت تخفیف‌دار و ۲۱۱ بلیت مهمان عرضه شده هست تا در گیشه آن رقم ۱۲۹ میلیون و ۸۱۰ هزار ریال ثبت گردد.

««برفک» نیز اجرای خود را همزمان با «کالبدشکافی» شروع نمود و طی ۱۴ اجرا میزبان ۳۹۸ نفر بود که دربردارنده ۸۷ بلیت تمام‌بها، ۱۴ بلیت نیم‌بها، ۷۶ بلیت تخفیف‌دار و ۲۲۱ بلیت مهمان هست. در گیشه این اثر با نرخ بلیت ۳۰۰ هزار ریال، رقم ۴۶ میلیون و ۴۴۰ هزار ریال ثبت شده هست. 

تالار هنر نیز آمار دو نمایش خود را تا پنجم بهمن این چنین به اطلاع رساند:

برای این نمایش ۱۱۹۹ بلیت تمام‌بها، ۳۷۳ بلیت نیم‌بها، ۹۶ بلیت تخفیف‌دار و ۵۳۹ بلیت مهمان صادر گردیده هست تا با بهای بلیت ۲۰۰ هزار ریال، رقم ۲۹۱ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال در گیشه‌اش ثبت گردد.

از این ۱۳۸۵ تماشاگر، ۵۵۸ نفر بلیت تمام‌بها، ۱۹۹ نفر بلیت نیم‌بها، ۱۸۷ نفر بلیت تخفیف‌دار و ۴۴۱ نفر بلیت مهمان دریافت کرده‌اند تا با بهای بلیت ۲۰۰ هزار ریال، رقم ۱۵۹ میلیون و ۵۵۰ هزار ریال را در گیشه ثبت نماید.  

برای «شاه آباس» 108 بلیت تمام‌بها، سه بلیت نیم‎بها، دو بلیت تخفیف‌دار و ۹۸ بلیت مهمان صادر گردید تا با بهای بلیت ۲۵۰ هزار ریالی، در گیشه به رقم ۲۷ میلیون و ۷۷۵ هزار ریال دست پیدا نماید.