گروه: بلیط
تاریخ: ۲۰:۲۳ :: ۱۳۹۷/۰۷/۲۵
آمادگی یک هزار و ۵۰۰ اتوبوس برای جابجایی مسافران اربعین

 به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،،مهدی خضری مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اصفهان گفت: سال گذشته ۱۱۲ هزار زائران اربعین از طریق حمل و نقل عمومی و اتوبوس منتقل گردیدند. مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اصفهان با بیان اینکه برای انتقال […]

 به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،،مهدی خضری مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اصفهان گفت: سال گذشته ۱۱۲ هزار زائران اربعین از طریق حمل و نقل عمومی و اتوبوس منتقل گردیدند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اصفهان با بیان اینکه برای انتقال زائرین کربلا، یک هزار و ۵۰۰ دستگاه اتوبوس در نظر گرفتیم، دنبال کرد: به منظور ایجاد یک سفر آرام و مطمئن برای زائران، نقاط پر سانحه جاده های گذر و مرور زائرین کربلا شناسایی گردید و اقدام به برطرف این نقاط از طریق نشانه ها و خط کشی، نشانه ها و امکانات امنیت و شیار لرزاننده جهت آرام سازی ترافیک کردیم.

خضری گفت: با توجه به اینکه مسیر کلیدی رفت و آمد زائرین اربعین حسینی از  اصفهان – خرم آباد هست، تمرکز نیروهای راهداری در این کانون زیادتر هست.

 

این مطلبو از دست ندید!  فروش بلیت‌ دربی اصفهان به نفع سیل‌زدگان شمال کشور