آمادگی کامل آموزش و پرورش بویراحمد برای حضور در نخستین جشنواره استعدادیابی ورزش همگانی کهگیلویه و بویراحمد

0
اشتراک

آمادگی کامل آموزش و پرورش بویراحمد برای حضور در نخستین جشنواره استعدادیابی ورزش همگانی کهگیلویه و بویراحمد

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری فارس از یاسوج، شاهین ظهرابی ظهر امروز در نشست کمیته هماهنگی نخستین جشنواره استعدادیابی ورزش همگانی کهگیلویه و بویراحمد، اظهار کرد: آموزش و پرورش همواره آمادگی همکاری در چنین برنامه‌هایی را دارد.

مسوول تربیت بدنی آموزش و پرورش شهرستان بویراحمد با اشاره به نقش موثر آموزش و پرورش در فرهنگ‌سازی، افزود: آموزش و پرورش به عنوان خانه دوم نقش مهمی در تربیت و انتقال ارزش‌های مورد نیاز به نسل جدید را دارد.

وی، توجه، توسعه و ترویج فرهنگ ورزش را یکی از موارد مهم عنوان کرد و بیان داشت: توسعه ورزش به خصوص ورزش همگانی میان مردم از موارد مورد تاکید مقام معظم رهبری است.

این مسوول با عنوان اینکه آموزش و پرورش تاکنون تمامی تلاش خود را جهت توسعه و فراگیر شدن ورزش میان نسل جدید (دانش‌آموزان) به کار گرفته است، یادآور شد: اگر هر فرهنگی از سنین پایین توسعه و ترویج داده شود اثرگذاری بهتری خواهد داشت.

ظهرابی با اشاره به تعامل مطلوب و مستمر آموزش و پرورش و اداره کل ورزش و جوانان اشاره کرد و گفت: این نهاد تاکنون همکاری و ارتباط خوبی با اداره کل ورزش داشته و نتایج خوبی نیز در این خصوص به دست آمده است.

مسوول تربیت بدنی آموزش و پرورش شهرستان بویراحمد، خاطرنشان کرد: در حال حاضر رشته‌های مختلفی مانند بستکبال، تنیس، دو و میدانی، والیبال، فوتبال، ژیمناستیک و هاکی در دو بخش آقایان و بانوان با همکاری اداره کل ورزش توسط آموزش و پرورش در مدارس برای دانش‌آموزان اجرا می‌شود.

وی از آمادگی مربیان، معلمان، مسوولان و دانش‌آموزان مدارس این شهرستان برای همکاری در برگزاری نخستین جشنواره استعدادیابی ورزش همگانی استان خبر داد و گفت: این جشنواره فرصتی مناسب برای شناسایی و استفاده از توانمندی‌های ناشناخته نخبگان ورزشی است.

این مسوول با بیان اینکه آموزش و پرورش شهرستان بویراحمد آمادگی کامل برای حضور در این جشنواره را دارد، یادآور شد: اقدامات لازم برای اعزام و شرکت دانش‌آموزان در این برنامه انجام شده است.

ظهرابی برگزاری چنین برنامه‌هایی را از ضروریات مهم و لازم در استان عنوان کرد و بیان داشت: برگزاری چنین برنامه‌هایی می‌تواند در ایجاد انگیزه و تقویت روحیه دانش‌آموزان موثر باشد.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.