تاریخ: ۲۰:۵۲ :: ۱۳۹۵/۱۱/۱۲
آمادگی بنیاد شهید کهگیلویه و بویراحمد در همکاری اجرای مطلوب فیلم سربازخانه خانم‌ها

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری فارس از یاسوج، عصر امروز با حضور مسؤولان استانی و شورای فیلم سربازخانه خانم‌ها به کارگردانی محسن کیانی کارگردان کهگیلویه و بویراحمد در اولین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی کلید خورد‌. احمد بهرامی معاون فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران کهگیلویه و بویراحمد گفت: بنیاد […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری فارس از یاسوج، عصر امروز با حضور مسؤولان استانی و شورای فیلم سربازخانه خانم‌ها به کارگردانی محسن کیانی کارگردان کهگیلویه و بویراحمد در اولین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی کلید خورد‌.

احمد بهرامی معاون فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران کهگیلویه و بویراحمد گفت: بنیاد شهید در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت فعالیت می‌کند و تاکنون در این خصوص گام‌های خوبی برداشته است.

بهرامی با اشاره به برنامه‌های متعدد دهه فجر در سطح کهگیلویه و بویراحمد اذعان کرد: در اولین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی رژه موتوری از فرودگاه به سمت گلزار شهدا، عطرافشانی قبور مطهر شهدا و نواخته شدن زنگ انقلاب در مدارس را داشتیم.

این مسؤول در ادامه با اشاره به موضوع فیلم سربازخانه خانم‌ها اذعان کرد: موضوع فیلم را به بنیاد شهید اعلام کردیم که با توجه به سیاست بنیاد شهید در این راستا همکاری‌ لازم را با مجموعه این فیلم خواهیم داشت.

این مطلبو از دست ندید!  پابرهنه بودن در طبیعت باعث بهبود مهارت های حرکتی کودک می گردد

وی تصریح کرد: بخش وسیعی از فعالیت‌های که در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت باید صورت گیرد به حوزه هنر برمی‌گردد لذا تهیه این فیلم با ماهیت دفاع مقدس می‌تواند در این خصوص موثر واقع شود‌.

بهرامی در ادامه سخنان خود با بیان اینکه در دوران دفاع مقدس اتفاقات متعددی رخ داد: اذعان کرد: با توجه به اتفاقات صورت گرفته در دوران هشت سال دفاع مقدس می‌توان تا سالیان سال در این خصوص فیلم تهیه کرد.

این مسؤول تصریح کرد: بنیاد شهید و امور ایثارگران کهگیلویه و بویراحمد آمادگی دارند همکاری‌های لازم را در حوزه امنیتی و فضا و…داشته باشد.

بهرامی تاکید کرد: بازیگران فیلم سربازخانه خانم‌ها تلاش کنند که نقش زنان در دوران دفاع مقدس برجسته و به نحو مطلوب اجرا شود.

وی تصریح کرد: کهگیلویه و بویراحمد به نسبت جمعیت بیشترین اعزامی را به جبهه‌های جنگ داشت لذا انتظار می‌رود که عوامل فیلم سربازخانه خانم‌ها به نحو مطلوب به این موضوع بپردازند.