تاریخ: ۲۲:۴۲ :: ۱۳۹۷/۰۱/۱۱
آماده باش نیروهای پلیس راه برای روزهای ۱۲ و ۱۳ فرودین ماه

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ایلام;رضا همتی زاده گفته بود: طی روزهای آتی برابر فرایند سالهای قبل و آیین و رسوم گذشته ، شاهد رفتن مردم به دامن طبیعت و به تبع افزایش استفاده از ابزار نقلیه و رفت و آمد در جاده ها می باشیم. وی […]

آماده باش نیروهای پلیس راه برای روزهای ۱۲ و ۱۳ فرودین ماه

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ایلام;رضا همتی زاده گفته بود: طی روزهای آتی برابر فرایند سالهای قبل و آیین و رسوم گذشته ، شاهد رفتن مردم به دامن طبیعت و به تبع افزایش استفاده از ابزار نقلیه و رفت و آمد در جاده ها می باشیم.

وی اضافه کرد: در این دو روز و به ویژه در روز طبیعت که شاهد اوج ترددها هستیم نبایستی با رفتارهای نادرست و خطرناک در رانندگی شادی خود و دیگران را به عزا تبدیل کرد.

ریاست پلیس راه استان ایلام اضافه کرد: پلیس راه استان با تمام ابزارها با تخلف های رانندگی مبارزه خواهد کرد و در این راستا با هرگونه انجام تخلف های به ویژه تخلف های خطرناک با جدیت و بدون اغماض برخورد خواهد کرد، چون که آنچه برای پلیس با اهمیت هست امنیت جانی و مالی مردم هست و با افرادی که این امنیت را به مخاطره بیاندازند مبارزه خواهد گردید.

این مطلبو از دست ندید!  عکس ها/ طبیعت زمستانی زیبای اسالم