گروه: مسافرت
تاریخ: ۱۹:۳۴ :: ۱۳۹۶/۰۹/۰۹
آلمان: همه سمت ها برجام را دقیق اجرا کنند

وزیر خارجه آلمان پیش از سفر به واشنگتن برای دیدار با همتای آمریکایی خود از همه طرف‌های توافق هسته‌ای ایران و گروه ۱+۵ خواست آن را «دقیق» اجرا کنند. به گزارش راهنمای سفر من به نقل از فارس، «زیگمار گابریل»، وزیر خارجه آلمان پیش از سفر به واشنگتن برای دیدار با همتای آمریکایی خود از […]

وزیر خارجه آلمان پیش از سفر به واشنگتن برای دیدار با همتای آمریکایی خود از همه طرف‌های توافق هسته‌ای ایران و گروه ۱+۵ خواست آن را «دقیق» اجرا کنند.

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از فارس، «زیگمار گابریل»، وزیر خارجه آلمان پیش از سفر به واشنگتن برای دیدار با همتای آمریکایی خود از همه طرف‌های توافق هسته‌ای ایران و گروه ۱+۵، نامیده شده به برجام خواست این توافق را «دقیق» اجرا کنند.

او قرار هست با «رکس تیلرسون»، وزیر خارجه ایالات متحده دیدار و در مورد توافق هسته‌ای برجام و مسائل حول کشور کره شمالی رایزنی کند.

مطابق این گزارش، گابریل پیش از سفر به ایالات متحده، در مورد برجام بیان نظر کرد و عنوان کرد: «مهم هست که تمامی طرف‌ها این توافق را دقیق اجرا کنند. برجام، مانع ساخت سلاح‌های هسته‌ای از طریق ایران می‌شود و در دستاورد، منطقه را امن‌تر می‌کند.»

»