گروه: بلیط
تاریخ: ۱۳:۰۰ :: ۱۳۹۷/۱۰/۱۹

خبرگزاری مهر: دیدار تیم های فوتسال گیتی پسند و شهروند ساری در هفته بیست و چهارم لیگ برتر فوتسال به علت درگیری بازیکنان دو تیم و ورود تماشاگران به زمین به زد و خورد کشید و این مسابقه نیمه تمام ماند. رخدادی که عکس العمل اهالی فوتسال را به دنبال داشت و خیلی ها این […]

خبرگزاری مهر: دیدار تیم های فوتسال گیتی پسند و شهروند ساری در هفته بیست و چهارم لیگ برتر فوتسال به علت درگیری بازیکنان دو تیم و ورود تماشاگران به زمین به زد و خورد کشید و این مسابقه نیمه تمام ماند. رخدادی که عکس العمل اهالی فوتسال را به دنبال داشت و خیلی ها این رخدادهای را محکوم نمودند.

حسین شمس که پیشینه سرمربیگری در تیم ملی و علاوه بر این تیم گیتی پسند را هم دارد با اظهار تاسف از رخدادهای رخ داده گفت: من این روزها را پیش بینی می نمودم. الان به بچه خودتان بگویید فوتسال بازی کن می گوید همان رشته ای که همدیگر را کتک می زنند؟

الان به بچه خودتان بگویید فوتسال بازی کن می گوید همان رشته ای که همدیگر را کتک می زنند؟وی اضافه کرد: فوتسال وِل است و مالک ندارد. ریاست سازمان لیگ فوتسال (علی کفاشیان) اصلا ایران نیست. آقای کفاشیان شما در ابوظبی و دبی چه کار می کنی؟ اگر ریاست سازمان لیگ فوتسال هستی آنجا چه کار می کنی؟ به چه سبب زودتر سر کارتان بر نمی گردید؟ جالب است که سرپرست جدید کمیته فوتسال یعنی آقای پرهیزکار هم می گوید این رخدادهای به من رابطه ندارد و ما منحصرا امور ذی ربط به تیم های ملی را انجام می دهیم.

سرمربی سابق تیم ملی فوتسال با بیان اینکه هیچکس این رخدادهای را گردن نمی گیرد، یادآور گردید: شما از آقای تاج هم بپرسید چه پاسخی دارد بدهد؟ به هرکسی که بگویید، جواب می دهد به من رابطه ای ندارد. آقای نجاریان (مدیرعامل باشگاه شهروند ساری) عضو هیات رئیسه سازمان لیگ است و خودش می گوید این چه لیگی است برگزار می کنید! مگر چندبار این رخدادهای رخ نداده است. به چه سبب پیشگیری نمی کنید؟

به چه سبب پیشگیری نمی کنید؟شمس در مورد ارزش فوتسال ایران در جهان و لطمه خوردن این ارزش با رخدادهای رخ داده گفت: ما چند وقت است آبرویی در فوتسال دنیا نداریم. به برزیل آماده باش دادیم. آنان هم بلیت فروشی کردند، حق پخش بازی را گرفتند و دو شهر متفاوت را برای بازی در نظر گرفتند ولی فدراسیون ایران در دقیقه ۹۰ اظهار کرد پول بلیت نداریم. مگر می گردد؟ مگر فیلم هندی است این کارها را می کنید؟ الان فدراسیون و کمیته فوتسال به برزیل التماس می کنند فروردین ماه به ایران بیاید ولی آنان جواب ایمیل های ایران را نمی دهند. برزیل تیم اول در رنکینگ فیفا است. آنان هم به همه بیان می کنند به سخن ایرانی ها اعتماد نکنید؛ ما بلیت فروشی و پخش تلویزیونی گرفتیم ولی ایرانی ها نیامدند. کجای دنیا اینطور است. اگر این مشی را با کی روش بکنید ساختمان فدراسیون را روی سرتان خراب می کند!

این مطلبو از دست ندید!  راه اندازی قطار بین‌المللی تهران-وان

اگر این مشی را با کی روش بکنید ساختمان فدراسیون را روی سرتان خراب می کند!وی در جواب به این سئوال که چاره کار چیست؟ تصریح نمود: چاره کار سپردن کار به کاردان و جدا کردن فوتسال از فوتبال است. سال ها است می گوییم شما وقت و لیاقت سرپرستی فوتسال را ندارید. فوتسال اصلا استقلالی ندارد. ریاست جدید فوتسال (داوود پرهیزکار) انتخاب گردیده است. وی کجای فوتسال بوده است؟ آیا تا اکنون نامش را در فوتسال شنیده بودید؟ نباید یک نظرخواهی از اهالی این رشته می گردید؟ دنیا هم دارد به ما در این زمینه می خندد.

شمس با گلایه از مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان تاکید کرد: بنده وزیر ورزش را هم در مراسم محور مربیان نگاه کردم و لحظاتی با هم گفت وگو کردیم. وزیر گفت فردا صبح تشریف بیاورید در خدمت شما هستم. چهار روز است ریاست دفتر وزیر مرا سر کار گذاشته است! آشکار است وزیر هم به فوتسال علاقه و تعصب ندارد.

سرمربی سابق تیم گیتی پسند در انتهاء گفت: خدا را سپاس که رخدادهای اصفهان کشته نداده است. اگر کسی هم کشته گردد بیان می کنند «کی بود کی بود من نبودم.» » آقای سلطانی فر؛ آقای تاج این وضعیت فوتسال و تیم سوم دنیا نیست. این وضعیت تیم ششم دنیا نیست.