تاریخ: ۱۷:۳۸ :: ۱۳۹۵/۱۱/۱۲
آغاز طرح بخشودگی عوارض ساختمانی در بروجرد به مناسب دهه فجر

منوچهر یوسفی امروز در گفت‎وگو با خبرنگار فارس در بروجرد افزود: این طرح بر اساس پیشنهاد شهرداری و موافقت شورای اسلامی شهر بروجرد از امروز ۱۲ بهمن ماه آغاز شده است. وی هدف از اجرای این طرح را تسهیل در بازپرداخت عوارض و ترغیب شهروندان بدهکار برشمرد و خاطر نشان کرد: صاحبان املاک و اماکن […]

منوچهر یوسفی امروز در گفت‎وگو با خبرنگار فارس در بروجرد افزود: این طرح بر اساس پیشنهاد شهرداری و موافقت شورای اسلامی شهر بروجرد از امروز ۱۲ بهمن ماه آغاز شده است.

وی هدف از اجرای این طرح را تسهیل در بازپرداخت عوارض و ترغیب شهروندان بدهکار برشمرد و خاطر نشان کرد: صاحبان املاک و اماکن تجاری بدهکار به شهرداری می‎توانند، برای تسویه بدهی خود با مراجعه به شهرداری‎های مناطق یک و ۲ بروجرد از این فرصت بهره‎مند شوند.

شهردار بروجرد ادامه داد: بر اساس برنامه زمان‎بندی و اعلام شده به شهروندان از تاریخ  12 تا ۲۲ بهمن ماه ۳۰ درصد تخفیف، از ۲۳ بهمن ماه الی دهم اسفند ماه ۲۰ درصد تخفیف و از ۱۱ تا ۲۸ اسفند ماه نیز ۱۰ درصد تخفیف برای مراجعه‎کنندگان در نظر گرفته شده است.

یوسفی با تاکید بر اینکه بخش قابل توجه و حداکثری درآمدهای شهرداری بروجرد از محل  پرداخت عوارض و پایان کارهای ساختمانی به دست می‎آید، بیان کرد: بر این اساس پرداخت به موقع عوارض شهرداری توسط شهروندان از سویی موجب افزایش درآمد شده و از سوی دیگر شرایط را برای ارایه خدمات‎دهی بهتر به شهروندان و اجرای طرح‎های عمرانی تاثیرگذار فراهم می‎کند.

این مطلبو از دست ندید!  ماجراجویی در ریگ جن

وی تصریح کرد: با وجود همه مشکلات مالی که شهرداری بروجرد با آنها مواجه است، همه تلاش سازمان‎های تابعه این نهاد خدماتی و عمرانی حول محور خدمات‎رسانی مطلوب به شهروندان بروجردی در جریان است، البته ارایه خدمات نیز مستلزم حمایت و همکاری مردم است.

شهردار بروجرد در ادامه به برخی پروژه‎های قابل افتتاح در دهه فجر انقلاب اسلامی از سوی شهرداری این شهرستان اشاره و گفت: دو پروژه مجتمع فرهنگی ورزشی و پارک مدافعان حرم در این ایام به بهره‎برداری می‎رسد.

یوسفی افزود: با وجود کمبود اعتبارات اقدامات متعددی در حوزه‎های خدماتی و عمرانی در شهرداری بروجرد در حال اجرا است که پس از بهره‎برداری و افتتاح از آنها سطح خدمات این نهاد به شهروندان ارتقاء قابل توجهی می‎یابد.

وی با اشاره به گستردگی حوزه کاری نهاد شهرداری تاکید کرد: با توجه به محدودیت و کمبود اعتبارات مورد نیاز، پروژه‎های عمرانی و خدماتی که شهرداری بروجرد متولی اجرای آنها است، بر اساس اولویت مطالبه و نیاز مردم اجرایی می‎شوند.