تاریخ: ۱۱:۵۱ :: ۱۳۹۶/۰۷/۲۱
آغاز ساخت بیمارستان ۲۵۰ تختخوابی در بابل

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، روابط عمومی جمعیت هلال احمرمازندران اعلام کرد در جلسه که با حضور دکتر فلاح جلودار استاندار مازندران برگزار شد، مقرر شد تجهیز و راه اندازی این بیمارستان ٢٥٠ تختخوابی را دانشگاه علوم پزشکی بابل تقبل کرده است. این طرح در محل موقوفات […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، روابط عمومی جمعیت هلال احمرمازندران اعلام کرد در جلسه که با حضور دکتر فلاح جلودار استاندار مازندران برگزار شد، مقرر شد تجهیز و راه اندازی این بیمارستان ٢٥٠ تختخوابی را دانشگاه علوم پزشکی بابل تقبل کرده است.

این طرح در محل موقوفات مرحوم محمد صادق شفیع زاده، با تولیت و نظارت جمعیت هلال احمر و با هدایت و راهنمایی دکتر فلاح استاندار مازندران اجرایی شد.

در این جلسه دکتر فلاح جلودار استاندار مازندران، دکتر اکبری مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان، دکتر ربیعی رئیس دانشگاه علوم پزشکی بابل، فرماندار شهرستان بابل، اعضای شورای اجرایی هلال احمربابل، ناظر استصوابی موقوفات مرحوم شفیع زاده و برخی از خیرین شهرستان بابل نیز حضور داشتند.

این مطلبو از دست ندید!  محکوم شدن متخلفان زیست محیطی به رهاسازی ۱۰ بال کبک در طبیعت