تاریخ: ۱۴:۰۲ :: ۱۳۹۶/۰۲/۱۰

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا)، پیش دبستانی دخترانه و پسرانه مهاد با بیش از ۱۵ سال سابقه کار زیر نظر آموزش و پرورش، اقدام به ثبت‌ نام از کودکان ۵ تا ۶ سال کرده است. این پیش دبستانی قرآنی، آموزش تخصصی حفظ سوره‌های کوچک و‌ آیات کاربردی در زندگی […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا)، پیش دبستانی دخترانه و پسرانه مهاد با بیش از ۱۵ سال سابقه کار زیر نظر آموزش و پرورش، اقدام به ثبت‌ نام از کودکان ۵ تا ۶ سال کرده است.

این پیش دبستانی قرآنی، آموزش تخصصی حفظ سوره‌های کوچک و‌ آیات کاربردی در زندگی توسط مربی قرآن، آموزش اذان، وضو و نماز و جشن انس با مسجد، زندگینامه امامان به صورت نمادین و قصه‌گویی، برگزاری مهارت‌های زندگی و آداب اجتماعی به وسیله نمایش و قصه‌گویی، آموزش مفاهیم دینی، ریاضی، علوم و شعر، مهارت‌افزایی و غیره را در برنامه‌های آموزشی خود دارد.

گفتنی است، علاقه‌مندان برای ثبت‌ نام به نشانی استان اصفهان، شهرستان بُرخوار، دولت آباد، خیابان میثم، خیابان آیت الله نجفی، روبروی مسجد موسی ابن جعفر(ع) مدرسه علمیه کوچه کمال مراجعه کنند و یا با شماره ۴۵۸۲۴۷۷۲ روزهای دوشنبه و چهارشنبه تماس حاصل کنند.

برچسب ها: ,