گروه: زنان
تاریخ: ۱۷:۵۹ :: ۱۳۹۵/۱۱/۱۲
آغاز به کار دورهمی «بانوی فرهنگ» با «جشن باغ صدری»

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) تسنیم نوشت: کانون ادبی «بانوی فرهنگ» فرهنگسرای انقلاب اسلامی، نخستین «دورهمی کتاب» را با گپ و گفت درباره کتاب «جشن باغ صدری» برگزار می کند. در این نشست که چهارشنبه، سیزدهم بهمن‌ماه، در سالن سپیده فرهنگسرای انقلاب اسلامی صورت می گیرد، داستان «جشن باغ صدری» نوشته سیده عذرا موسوی با […]

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) تسنیم نوشت: کانون ادبی «بانوی فرهنگ» فرهنگسرای انقلاب اسلامی، نخستین «دورهمی کتاب» را با گپ و گفت درباره کتاب «جشن باغ صدری» برگزار می کند.

در این نشست که چهارشنبه، سیزدهم بهمن‌ماه، در سالن سپیده فرهنگسرای انقلاب اسلامی صورت می گیرد، داستان «جشن باغ صدری» نوشته سیده عذرا موسوی با حضور  حمیده گوهری، کارشناس ادبی و دیپلماسی فرهنگی و ساراعرفانی، نویسنده و کارشناس ادبی مورد نقد و بررسی قرار می‌گیرد. وجیهه سامانی نیز کارشناس مجری این نشست خواهد بود.

«جشن باغ صدری» داستانی در گیر و دار فرنگی شدن مردمی است که نمی‌خواهند گذشته خود را به هوای جناب اعلی حضرت به باد دهند… روایت از دست ندادن به قیمت جان و آبرو… به قیمت زیر پا گذاشتن حسادت‌های زنانه حتی. دوران کشف حجاب… اما گفت‌وگوهایی پر از شیطنت‌های دخترانه و سرسختی و یکدندگی پدرانه.

کانون ادبی «بانوی فرهنگ» که از علاقمندان به نویسندگی و ادبیات دعوت می‌کند در این نشست حضور یابند و در صورت تمایل، عضو این کانون شوند. فرهنگسرای انقلاب اسلامی در بزرگراه شهید نواب صفوی، تقاطع پل کمیل، ابتدای کمیل شرقی واقع شده است. علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر از این برنامه می‌توانند با شماره ۵۵۴۰۸۶۵۷ تماس بگیرید یا به کانال تلگرامی «بچه‌های انقلاب» به نشانی @f_enghelab مراجعه کنند.