آشنایی با مسجد جمیرا دبی

آشنایی با مسجد جمیرا دبی در این پست قصد داریم شما کاربران عزیز را با مناطق توریستی دبی آشنا کنیم . در این مطلب شما را با مکان های گردشگری مذهبی دبی آشنا می کنیم. اگر سفر به دبی را دارید پیشنهاد میکنیم دیدنی های این شهر را را از دست ندهید. امیدواریم مقاله مناطق […]

آشنایی با مسجد جمیرا دبی

در این پست قصد داریم شما کاربران عزیز را با مناطق توریستی دبی آشنا کنیم . در این مطلب شما را با مکان های گردشگری مذهبی دبی آشنا می کنیم. اگر سفر به دبی را دارید پیشنهاد میکنیم دیدنی های این شهر را را از دست ندهید. امیدواریم مقاله مناطق توریستی این شهر برای شما نیز جذاب باشد و مورد توجه شما قرار بگیرد.

مسجدجمیرا

اگه به دبی سفر کردید از مسجد زیبای جمیرا دیدن نمایید .این مسجد که بنای قشنگی دارد و از معماری و سبک اسلامی است که از سنت فاطمی و قرون وسطی تهیـه شـده می باشد.

مسجد جمیرا دبی یکـی از زیبا تر ین مسجد های دبی می باشد.یکـی از کارهای فرهنگی در دبی انجام شده است ,بازید تورهای گردشگری از مسجد جمیرا است که مرکزفرهنگی شیخ محمد این توانایی را فراهم کرده است تا غیر مسلمانان در روزهای شنبه، یکشنبه، سه شنبه و پنجشنبه در ساعت ۱۰:۰۰ صبح همراه با تور گردشگری و مشاروان و راهنمایان آنان به مسجد جمیرا بیایند.

این مطلبو از دست ندید!  استاندار قزوین: ردپای انسانی در افزایش خسارات بلایای طبیعی قابل مشاهده است

مسجدجمیرا

اما نکاتی که می بایست گردشگران برای رفتن به مسجد رعایت کنند این است که پیش از داخل به مسجد می بایست کفش ها خود را در بیارند .قوانین دیگر برای پوشش خانـم ها و اقایان است که زنها می بایست موهای خود را پوشانده و لباس های آستین دار و شلوار یا دامن بلند بپوشند.ضمناً اقایان هم می بایست شلوار بلند و پیراهن( نه اجباراً آستین بلند) بپوشند.

مسجدجمیرا

 

مسجدجمیرا,مکان های دیدنی دبی

مسجد جمیرا یکـی از مقدس ترین محل های دبی می باشد.ضمناً مسجد جمیرا با الگوهای تزئینی غنی و خوشنویسی عرب تزئین شده می باشد.