تاریخ: ۱۵:۱۸ :: ۱۳۹۶/۱۰/۲۹
آشنایی با بزرگترین پل معلق خاورمیانه

آشنایی با بزرگترین پل معلق خاورمیانه در این پست قصد داریم شما کاربران عزیز را با مناطق توریستی ایران آشنا کنیم . در این مطلب قصد داریم بزرگترین پل معلق خاورمیانه را که در مشکین شهر واقع شده را برای شما به نمایش بگذاریم. در صورتی که قصد سفر دارید پیشنهاد می کنیم مشکین شهر […]

آشنایی با بزرگترین پل معلق خاورمیانه

در این پست قصد داریم شما کاربران عزیز را با مناطق توریستی ایران آشنا کنیم . در این مطلب قصد داریم بزرگترین پل معلق خاورمیانه را که در مشکین شهر واقع شده را برای شما به نمایش بگذاریم. در صورتی که قصد سفر دارید پیشنهاد می کنیم مشکین شهر و عبور از این پل را را از دست ندهید. امیدواریم مقاله مناطق توریستی این شهر برای شما نیز جذاب باشد و مورد توجه شما قرار بگیرد.

پل معلق مشگین شهر

یکـی از شهرستان های خوش آب و هوای ایران مشگین شهر می باشد. اگر نیت سفر در تابستان دارید قطعا به مشگین شهر سری بزنید.مشگین‌شهر یکـی از شهرستان‌های استان اردبیل است که در دامنه کوه سرفراز سبلان قرار گرفته و از طبیعتی زیبا و آب و هوایی خنک و دلنشین برخوردار می باشد.

مشگین شهر حاوی محل های تاریخی و ضمناً آب گرم های معدنی معروفی می باشد.در سـال های اخیر بزرگترین پل معلق خاورمیانه در ارتفاع ۸۰ متری رودخانه خیاوچای شهرستان مشگین شهر احداث کرده اند که دوسـت داران و توریست های بیشتری برای بازدید از این پل به این شهر سفر می کنند.

پل معلق مشگین شهر

پل معلق مشگین شهر,در منطقه نمونه گردشگری خیاو احداث شده می باشد. این پل بر روی رودخانه خیاو چای تهیـه شـده که در حال حاظر بزرگترین پل معلق خاورمیانه می باشد.

پل معلق مشگین شهر

وجود آب و هوای مناسب ,خصوصا در فصل تابستان و منطقه بکر خیاو ,باعث شده است گردشگران و توریست های بیشتری به مشگین شهر سفر کنند,اگر نیت سفر به این شهرستان دارید قطعا برنامه ریزی برای پیاده روی در این منطقه خصوصا از روی پل معلق داشته باشید ,چون فضای قشنگی برای پیاده روی دارد.

پل معلق مشگین شهر

 

پل معلق مشگین شهر

 

پل معلق مشگین شهر