آشنایی با آکواریوم دیدنی اصفهان

آشنایی با آکواریوم دیدنی اصفهان در این پست قصد داریم شما کاربران عزیز را با مناطق توریستی ایران آشنا کنیم . در این مطلب قصد داریم یکی از مکان های دیدنی اصفهان را برای شما به نمایش بگذاریم. در صورتی که قصد سفر به اصفهان را دارید پیشنهاد می کنیم آکواریوم این شهر را را […]

آشنایی با آکواریوم دیدنی اصفهان

در این پست قصد داریم شما کاربران عزیز را با مناطق توریستی ایران آشنا کنیم . در این مطلب قصد داریم یکی از مکان های دیدنی اصفهان را برای شما به نمایش بگذاریم. در صورتی که قصد سفر به اصفهان را دارید پیشنهاد می کنیم آکواریوم این شهر را را از دست ندهید. امیدواریم مقاله مناطق توریستی این شهر برای شما نیز جذاب باشد و مورد توجه شما قرار بگیرد.

تونل آکواریوم اصفهان

یکـی دیگر از محل های تفریحی و هیجان انگیز ایران,تونل آکواریوم اصفهان می باشد.این آکواریوم در یک تونل شش کیلومتری و در عمق شش متری زمین تهیـه شـده می باشد.

حدود ۳۵۰ گونه از ماهی ها کمیاب و بسیاز زیبا و ضمناً دیگر آبزیان قاره های دیگر در این آکواریوم می توانمشاهده کرد.تونل آکواریوم اصفهان با تهیه ۳۳ آکواریوم پنج تا ۱۰ متری توانسته ماهی ها و آبزیان بیشتری در این محل برای بازید و تماشای مردم بیرون بیاورد.

یکـی از نکات خیلی جذاب و تماشایی در این آکواریوم این است که شما خواهید توانست با پستانک و شیشه شیر به ماهی ها غذا بدهید.احتمالا برای شما این منطقی نباشد ولی اینگونه می باشد.چون ماهی کوی یا کپور ژاپنی از کشور ژاپن به آکواریوم اصفهان اضافه شده هست و این نوع ماهی را می توان با شیشه شیر غذا داد و این کار خیلی جذاب و دیدنی می باشد.

این مطلبو از دست ندید!  استقرار نیرو‌های حفاظتی در پایگاه یگان حفاظت مریان تالش

تونل آکواریوم اصفهان

گونه های مختلـف از ابزیان مثل ستاره های دریایی که خیلی زیبا می باشند,ضمناً وجود ماهی یا خیلی جذاب با نام های تعجب آور مثل جراح ماهی ناسو یا همـان جراح ماهی لب ماتیکـی می باشد.

یکـی دیگر از قشنگی این آکواریوم در اصفهان وجود, اسب های دریایی می باشد.اسب های دریایی با سایـر ابزیان و ماهی ها گوناگـون است سبک زندگـی آنها,اینگونه که نوع ماده مثل دیگر ماهی ها تخم نمی ریزد و آنان را به حال خود رها نمی کند بلکه تخم ها را درون کیسه ای در بدن اسب دریایی نر می گذارد تا جنس نر تا زمان خروج نوزاد از این تخم ها حفاظت نماید .طول مدت بارداری این اسب دریایی اغلب میـان دو تا سه هفته متغیر می باشد.

تونل آکواریوم اصفهان

بقیه ماهی هایی را که می توان در آکواریوم اصفهان مشاهده کرد:گربه ماهی دم قرمز (ردتیل)، پاکو، اسکار، بوفالو و سفره ماهی آب شیرین,کلون فیش، دلقک ماهی ها، آنتن ماهی، خفاش ماهی و… از دیگر گونه هایی می باشند که در این مجموعه مواظبت کردن می شوند.

Aquarium of