گروه: اخبار
تاریخ: ۸:۱۹ :: ۱۳۹۶/۰۷/۰۴
«آداب زندگی» در قالب چهار کتاب منتشر شد

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از  حوزه ادبیات گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ مجموعه کتاب «آداب زندگی» در چهار عنوان وقتی تلفن می‌زنیم، وقتی غذا می خوریم،وقتی به کتابخانه می رویم، وقتی بیرون می رویم منتشر شد. کتاب های این مجموعه هرکدام موضوع مستقلی دارند که به شیوه ی رفتار در محیط خاصی می […]

«آداب زندگی» در قالب چهار کتاب منتشر شدبه گزارش راهنمای سفر من به نقل از  حوزه ادبیات گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ مجموعه کتاب «آداب زندگی» در چهار عنوان وقتی تلفن می‌زنیم، وقتی غذا می خوریم،وقتی به کتابخانه می رویم، وقتی بیرون می رویم منتشر شد.

کتاب های این مجموعه هرکدام موضوع مستقلی دارند که به شیوه ی رفتار در محیط خاصی می پردازند. در بخشی از این کتاب ها تحت عنوان سخنی با بزرگترها آمده است: «همه والدین دوست دارند فرزندان مودبی تربیت کنند. یکی از ویژگی های کودک مودب رفتار متناسب با هر موقعیت است. به این ویژگی «آداب دانی» گفته می‌شود. اگر قصد دارید فرزندان آداب دانی پرورش دهید مجموعه کتاب های آداب زندگی به شما در تحقق این تصمیم کمک می کند. این مجموعه برای کودکان ۷ تا ۹ سال نوشته شده است و آنان را با رفتار درست در موقعیت‌های مختلف آشنا می کند.»

در هر کتاب از این مجموعه قهرمان های متفاوتی وجود دارد، کودکانی که رفتار درستی دارند، هر کدام از آنها می دانند موقع غذا خوردن، موقعی که تلفن را پاسخ می‌دهند، موقع دیدن دوستشان در موزه، هنگامی که قصه گو در حال داستان خوانی در كتابخانه است، چطور رفتار کنند. تصویرگری های این مجموعه نیز دیدنی و دوست داشتنی است . آثار کریس لنسک کودکانی شاد و زیبا را تصویر کرده است که می توانند در جریان تخیل کودک الگوی او قرار بگیرند.

هر کدام از کتاب های این مجموعه ۵ هزار تومان قیمت دارند. این کتاب ها در ۲۴ صفحه و در قطع خشتی منتشر شده اند.