تاریخ: ۱:۲۱ :: ۱۳۹۷/۰۹/۱۸
آخرین وضع پدر طبیعت ایران؛ دکتر بسکی در بخش نگهدارى های مخصوص بستری هست

– خبر ها استانها – بهناز بسکی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در گنبدکاووس در مورد آخرین وضع درمانی پدر طبیعت ایران اظهارداشت: دکتر غلامعلی بسکی از ۱۶ آبان ماه ماه  سال کنونی به دلیل مشکلات تنفسی در بیمارستان بسکی بستری و تحت نظر پزشکانی قرار دارد. وی اضافه کرد: عضلات تنفسی پدر طبیعت دچار […]

– خبر ها استانها –

بهناز بسکی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در گنبدکاووس در مورد آخرین وضع درمانی پدر طبیعت ایران اظهارداشت: دکتر غلامعلی بسکی از ۱۶ آبان ماه ماه  سال کنونی به دلیل مشکلات تنفسی در بیمارستان بسکی بستری و تحت نظر پزشکانی قرار دارد.

وی اضافه کرد: عضلات تنفسی پدر طبیعت دچار مشکل شده و تاحالا هیچ گونه عمل جراحی در این مورد بر روی وی انجام نشده و خبر ها

مدیرعامل موسسه سبزگامان بسکی در مورد وضع جسمانی دکتر بسکی اظهارداشت: در حال حاضر وی تحت نظر پزشکی هست و باید دید عضلات تنفسی چه طور عمل می‌کند و در حال حاضر نمی‌توان اظهارنظر خاصی کرد.

۲٫۵ تخت بیمارستانی به ازای هر ۱۰۰۰ نفر جمعیت کشور احتیاج هستگلستان| بیمارستان شهدای ۱۲ دی گنبدکاووس تا انتهاء سال بازسازی می‌شودقزوین| بخش جدید اورژانس بیمارستان رازی راه اندازی می گردد

وی  از مسئولان بعضی از کانال‌ها برای انتشار خبر ها دروغ و بی‌اساس در فضای سایبری گله کرد و گفت: خبرگزاری‌ها، خبرنگاران و مسئولان کانال‌های فضای سایبری برای اطلاع از هرگونه خبر در مورد پدر طبیعت می‌توانند با موسسه سبزگامان بسکی رابطه برقرار کرده و خبر ها ۵ تخت بیمارستانی به ازای هر ۱۰۰۰ نفر جمعیت کشور احتیاج هست ذی ربط به دکتر بسکی را از این طریق جویا گردند.

این مطلبو از دست ندید!  رویکرد آمریکا به علم رویکرد سلطه بر جهان است/ دانشگاه و صنعت در حوزه فضای مجازی جامانده‌اند

دکتر غلامعلی بسکی معروف به پدر طبیعت و محیط زیست ایران متولد بهمن ماه سال ۱۳۱۰ در سبزوار بوده و یکی از طرفداران معروف محیط زیست و گیاه‌خواری هست.

دکتر بسکی در سال ۱۳۳۱ ازدواج کرد و حالا چهار فرزند و ۶ نوه دارد، او در سال ۱۳۴۵ بیمارستانی را در شهر گنبدکاووس ایجاد کرد.