تاریخ: ۱:۲۱ :: ۱۳۹۷/۰۹/۱۸
آخرین وضع پدر طبیعت ایران؛ دکتر بسکی در بخش نگهدارى های مخصوص بستری هست

– خبر ها استانها – بهناز بسکی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در گنبدکاووس در مورد آخرین وضع درمانی پدر طبیعت ایران اظهارداشت: دکتر غلامعلی بسکی از ۱۶ آبان ماه ماه  سال کنونی به دلیل مشکلات تنفسی در بیمارستان بسکی بستری و تحت نظر پزشکانی قرار دارد. وی اضافه کرد: عضلات تنفسی پدر طبیعت دچار […]

– خبر ها استانها –

بهناز بسکی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در گنبدکاووس در مورد آخرین وضع درمانی پدر طبیعت ایران اظهارداشت: دکتر غلامعلی بسکی از ۱۶ آبان ماه ماه  سال کنونی به دلیل مشکلات تنفسی در بیمارستان بسکی بستری و تحت نظر پزشکانی قرار دارد.

وی اضافه کرد: عضلات تنفسی پدر طبیعت دچار مشکل شده و تاحالا هیچ گونه عمل جراحی در این مورد بر روی وی انجام نشده و خبر ها

مدیرعامل موسسه سبزگامان بسکی در مورد وضع جسمانی دکتر بسکی اظهارداشت: در حال حاضر وی تحت نظر پزشکی هست و باید دید عضلات تنفسی چه طور عمل می‌کند و در حال حاضر نمی‌توان اظهارنظر خاصی کرد.

۲٫۵ تخت بیمارستانی به ازای هر ۱۰۰۰ نفر جمعیت کشور احتیاج هستگلستان| بیمارستان شهدای ۱۲ دی گنبدکاووس تا انتهاء سال بازسازی می‌شودقزوین| بخش جدید اورژانس بیمارستان رازی راه اندازی می گردد

وی  از مسئولان بعضی از کانال‌ها برای انتشار خبر ها دروغ و بی‌اساس در فضای سایبری گله کرد و گفت: خبرگزاری‌ها، خبرنگاران و مسئولان کانال‌های فضای سایبری برای اطلاع از هرگونه خبر در مورد پدر طبیعت می‌توانند با موسسه سبزگامان بسکی رابطه برقرار کرده و خبر ها ۵ تخت بیمارستانی به ازای هر ۱۰۰۰ نفر جمعیت کشور احتیاج هست ذی ربط به دکتر بسکی را از این طریق جویا گردند.

این مطلبو از دست ندید!  عکس/ مراسم افطار مردمی در پل طبیعت تهران

دکتر غلامعلی بسکی معروف به پدر طبیعت و محیط زیست ایران متولد بهمن ماه سال ۱۳۱۰ در سبزوار بوده و یکی از طرفداران معروف محیط زیست و گیاه‌خواری هست.

دکتر بسکی در سال ۱۳۳۱ ازدواج کرد و حالا چهار فرزند و ۶ نوه دارد، او در سال ۱۳۴۵ بیمارستانی را در شهر گنبدکاووس ایجاد کرد.