گروه: مسافرت
تاریخ: ۱۴:۱۳ :: ۱۳۹۶/۰۷/۰۴
آخرین وضعیت دانش آموزان مصدوم واژگونی اتوبوس

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان  از بندرعباس،حسین داودی رییس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت : ۳۰ نفر از ۳۴ مصدوم این حادثه ترخیص شدند و ۴ نفر دیگر همچنان در بیمارستان هستند . وی افزود : دانش آموز زینب شعبانی در بیمارستان نمازی شیراز بستری است که […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان  از بندرعباس،حسین داودی رییس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت : ۳۰ نفر از ۳۴ مصدوم این حادثه ترخیص شدند و ۴ نفر دیگر همچنان در بیمارستان هستند .

وی افزود : دانش آموز زینب شعبانی در بیمارستان نمازی شیراز بستری است که برای انجام فیزیوتراپی به بیمارستان چمران منتقل می شود .

رییس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت : محدثه شب راد دانش آموزی که از ناحیه دست و پا قطع عضو شده است تا ۴ روز دیگر دربیمارستان نمازی شیراز بستری است و محدثه ذاکری نیز ترخصی است ولی به دلیل اصرار والدینش هم اکنون در بخش داخلی این بیمارستان بستری است .

داودی افزود : آرزو دیدار یکی از سرپرستان دانش آموزان امروز برای انجام عمل جراحی پلاستیک به اتاق عمل منتقل می شود .

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش هرمزگان نیز گفت : برای ۱۹ دانش آموز مصدوم حادثه واژگونی اتوبوس کلاس درس در منزلشان تشکیل می شود.

احمد مهرانی افزود: تشکیل این کلاسها تا زمانی که دانش آموزان بتوانند در کلاس مدرسه حاضر شوند، ادامه دارد.

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش هرمزگان گفت : ۱۰ دانش آموز مجروح این حادثه که شرایط جسمی بهتری داشتند اکنون در مدرسه در حال تحصیل هستند.

واژگونی اتوبوس دانش آموزان هرمزگانی دهم شهریور ماه در مسیر شیراز ، جان باختن هفت دانش آموز و یک سرپرست را در پی داشت. ۳۴ دانش آموز نیز مصدوم شدند.