گروه: شغل
تاریخ: ۱۸:۳۱ :: ۱۳۹۵/۱۱/۱۲
آخرین اخبار از وضعیت استخدام در فولاد جوین

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا، حسین جمشیدی  فرماندار جوین در گفت و گو با آل نور در خصوص آخرین وضعیت پروژه فولاد جوین اظهار داشت: از سال گذشته که این پروژه به بخش خصوصی ( بانک پارسیان) واگذار شده، حدود ۲۵ میلیارد تومان برای آن هزینه شده […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا، حسین جمشیدی  فرماندار جوین در گفت و گو با آل نور در خصوص آخرین وضعیت پروژه فولاد جوین اظهار داشت: از سال گذشته که این پروژه به بخش خصوصی ( بانک پارسیان) واگذار شده، حدود ۲۵ میلیارد تومان برای آن هزینه شده است.

 

وی افزود: مدیر این پروژه اعلام کرده حدود  300 نفر نیروی کار نیاز دارد که قرار است در مرحله اول از بین افرادی که خرداد ماه امسال  در آزمون استخدامی فولاد شرکت کردند ۱۰۰ نفر استخدام شوند.

 

 فرماندار جوین تصریح کرد: تا خرداد ماه سال آینده فرایند جذب و آموزش نیروها انجام شده و  پس از آن، این افراد مشغول به کار می شوند.

 

جمشیدی با اشاره به اینکه مهم ترین مشکل این پروژه گازرسانی بود، گفت: در حال حاضر شبکه گازرسانی ۳۰ اینچ در شهرستان در حال اجرا است که  با اجرای این شبکه، هم گازرسانی به فولاد انجام می شود و در فاز اول ۱۲ روستا و در فازدوم هم ۱۶ روستای شهرستان از نعمت گاز برخوردار می شوند.

 

وی بیان داشت: تا ۲ تا ۳ ماه آینده ، کار گازرسانی به این پروژه فولاد شهرستان انجام شده و در سال آینده فاز اول آن راه اندازی می شود.