تاریخ: ۱۳:۳۵ :: ۱۳۹۶/۰۷/۰۴
آتش نشانان سربازان بی ادعای زمانه هستند

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار  حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ سید ابراهیم امینی نایب رئیس شورا در ابتدای نهمین جلسه علنی شورای پنجم شهر تهران  گفت: مردم  در دوران دفاع مقدس در مقابل تجاوز دشمنان ایستادند و از استقلال و تمامیت ارضی کشور دفاع کردند. عضو شورای پنجم اسلامی شهر […]

آتش نشانان سربازان بی ادعای زمانه هستندبه گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار  حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ سید ابراهیم امینی نایب رئیس شورا در ابتدای نهمین جلسه علنی شورای پنجم شهر تهران  گفت: مردم  در دوران دفاع مقدس در مقابل تجاوز دشمنان ایستادند و از استقلال و تمامیت ارضی کشور دفاع کردند.

عضو شورای پنجم اسلامی شهر تهران ادامه داد: دفاع مقدس متعلق به تمام اقشار مردم است و اعضای شورای شهر تهران هم که با رأی همین مردم انتخاب شده اند هر کدام به طریقی خانواده شهید و جانباز و ایثارگر و قطره‌ای از دریای دفاع مقدس هستند.

وی افزود: علی اعطاء و حجت نظری فرزندان شهید و خلیل آبادی برادر شهید است و برخی دیگر از اعضا فرزندان جانبازان جنگ تحمیلی هستند.

امینی با اشاره به روز بزرگداشت آتش نشانی گفت: آتش نشانان، سربازان پرتلاش و بی ادعا هستند که در حادثه پلاسکو ایثارگری آنها برای همگان بیش از پیش آشکار شد.

این مطلبو از دست ندید!  نکات مهمی که باید پیش از عزیمت تابستانی بدانید