تاریخ: ۱۶:۲۷ :: ۱۳۹۶/۰۲/۱۰
آتش سوزی یک کیلومتری در خیابان شریعتی + عکس

العالم ـ ایران جلال ملکی گفت: ساعت ۱۲:۴۰ دقیقه آتش‌سوزی در جوی آب خیابان شریعتی تقاطع خیابان پلیس اتفاق افتاد. او با بیان اینکه ۵ ایستگاه به این منطقه اعزام شده‌اند، خاطرنشان کرد: با اعزام آتش‌نشانان مشخص شد که جوی آب به سمت خیابان شریعتی و هم به سمت خیابان پلیس به طول هزار متر […]

العالم ـ ایران

جلال ملکی گفت: ساعت ۱۲:۴۰ دقیقه آتش‌سوزی در جوی آب خیابان شریعتی تقاطع خیابان پلیس اتفاق افتاد.

او با بیان اینکه ۵ ایستگاه به این منطقه اعزام شده‌اند، خاطرنشان کرد: با اعزام آتش‌نشانان مشخص شد که جوی آب به سمت خیابان شریعتی و هم به سمت خیابان پلیس به طول هزار متر آتش گرفته و آتش در برخی از جاها از دریچه‌های روی جوی آب بیرون زده بود.

سخنگوی آتش‌نشانی تهران خاطرنشان کرد: ۱۰ خودرو که در کنار این جوی آب پارک بودند، خسارت دیده‌اند. همچنین چند اصله درخت و بخشی از سایبان‌ها و تابلوهایی که در این قسمت از خیابان بوده است به طور جزئی خسارت دیده‌اند.

جلالی تاکید کرد: آتش‌نشانان در هر دو مسیر مشغول عملیات هستند تا از گستردگی بیشتر آتش در محل جلوگیری کنند. این حادثه مصدوم نیز نداشته است.

او با بیان اینکه علت حادثه در دست بررسی است، گفت: برخی مواقع به دلیل بی‌احتیاطی برخی افراد ته مانده بنزین خود را در داخل جوی آب خیابان خالی می‌کنند که این امر موجب حادثه می‌شود. در این حادثه ما نیز احتمال چنین مشکلی را می‌دهیم اما همچنان در حال بررسی هستیم.

این مطلبو از دست ندید!  لزوم استفاده از ظروف گیاهی برای توزیع نذورات

یکی از اتومبیل‌هایی که در این حادثه دچار حریق شده مربوط به امین زندگانی (بازیگر سینما و تلویزیون) است. این بازیگر از دقایقی قبل پس از اطلاع از حادثه در صحنه آتش‌سوزی حاضر شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برچسب ها: , ,