تاریخ: ۱۰:۵۰ :: ۱۳۹۵/۱۰/۲۳
یک هزار ورزشکار زیر نظر هیأت تیراندازی کرمانشاه فعالیت می کنند

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا رضا نظری در گفتگو با خبرنگار مرصاد اسپورت، اظهار کرد: هیات تیراندازی کرمانشاه از نظر مربی و داور نیز وضعیت خوبی دارد به گونه ای که ۱۵۰ مربی به همراه حدود ۱۵ مربی زیر نظر آن فعالیت می کند. وی همچنین با […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا رضا نظری در گفتگو با خبرنگار مرصاد اسپورت، اظهار کرد: هیات تیراندازی کرمانشاه از نظر مربی و داور نیز وضعیت خوبی دارد به گونه ای که ۱۵۰ مربی به همراه حدود ۱۵ مربی زیر نظر آن فعالیت می کند.

وی همچنین با اشاره به راه یابی تیم بانوان کرمانشاه به رقابت های لیگ برتر تیراندازی کشور برای فصل آینده، گفت: خوشبختانه امسال بانوان تیرانداز استان تواستند با قرار گرفتن جزو سه تیم اول مجوز حضور در رقابت های لیگ برتر را کسب کند.

رئیس هیات تیراندازی کرمانشاه در ادامه راه اندازی سالن تمام الکترونیکی تیراندازی بخش تفنگ و تپانچه بادی را یکی از مهمترین اقدامات صورت گرفته هیات در مدت سپری شده از سال جاری عنوان کرد.

نظری خاطرنشان کرد: یک سالن تیراندازی دیگر در دهکده الپیک برای بخش اهداف پروازی در دست اجرا داریم که البته برای به بهره برداری رساندن آن به اعتباری در حدود یک میلیارد تومان نیاز است.

وی در پایان و در خصوص هیات های شهرستانی فعال نیز گفت: هیات های کرمانشاه، دالاهو، هرسین و اسلام آبادغرب در رشته تیراندازی فعال هستند اما فعالسازی سایر هیات های شهرستانی نیز در دستور کار قرار دارد.