مجموعه زیبای پیست اسکی پولادکف سپیدان استان فارس

مجموعه تفریحی ورزشی پولادکف، یکی از پیست های اسکی بزرگ و بین المللی ایران و نخستین پیست اسکی جنوب کشور می باشد. این پیست ۵۰۰ هکتار مساحت دارد. طول این پیست ۳٫۵ کیلومتر و شیب آن ۳۵ درصدست و درشهرستان سپیدان، ۸۵ کیلومتری شمال غرب شیراز و ۵ کیلومتری شهر اردکان فارس واقع شده است. […]

مجموعه تفریحی ورزشی پولادکف، یکی از پیست های اسکی بزرگ و بین المللی ایران و نخستین پیست اسکی جنوب کشور می باشد. این پیست ۵۰۰ هکتار مساحت دارد. طول این پیست ۳٫۵ کیلومتر و شیب آن ۳۵ درصدست و درشهرستان سپیدان، ۸۵ کیلومتری شمال غرب شیراز و ۵ کیلومتری شهر اردکان فارس واقع شده است. این پیست در حاشیه جاده آسفالته اردکان – کمهر واقع شده است.

2

پیست اسکی پولاد کف سپیدان با توجه به استقرار در شهر اردکان به عنوان یکی از سردسیرترین نقاط استان فارس به شمار می‌رود که بارش سنگین برف در فصل زمستان یکی از زیبا ترین جاذبه های استان فارس را در این منطقه رقم زده است.
این پیست مکان تفریحی و ورزشی بسیاری از خانواده‌ها و جوانان است.

photo_2016-08-14_02-46-48
مجموعه پولادکف در سال ۱۳۸۱ افتتاح شده است. در طول سالیان گذشته، امکانات گسترده ای به مجموعه تفریحی ورزشی پولادکف افزوده شده است. بطوریکه هم اکنون در تمامی ایام سال مورد توجه گردشگران و ورزش دوستان عزیز قرار می گیرد و بطور مثال تله کابین آن همیشه کار میکند.
جهت صعود به قله مجموعه که در ارتفاع ۳۴۰۰ متری از سطح دریا واقع شده است، تله کابین ای بطول ۲ کیلومتر در اختیار گردشکران و ورزشکاران عزیز قرار دارد. اسکی بازان می توانند علاوه بر تله کابین، از تلسکی های مجموعه نیز استفاده کنند.

مراکز-تفریحی-فارس-مجموعه-تفریحی-پولادکف-تله-کابین-10-600x435

 

از امکانات این مجموعه می‌توان به تله‌کابین، تلسکی، رستوران، فست فود، کافی شاپ، مهمان‌سرا، هتل،خوابگاه های موقت، فروشگاهها، موتورهای برفی، ماشین‌های کوهستان، چرخ‌های هوشمند، قایق‌های پدالو، اسب سواری، دوچرخه سواری، لوازم اسکی ، آموزشگاه اسکی و مرکز اورژانس موقت نام برد.

6هتل-4ستاره-پولاد-کف-شیراز