تاریخ: ۷:۴۴ :: ۱۳۹۵/۱۰/۲۳
شرکت ۶ خلبان اردبیلی در دوره امنیت پرواز قشم

رئیس کمیته ورزش‌های هوایی استان اردبیل امروز در گفت‌و گو با خبرنگار فارس در اردبیل اظهار کرد: با حضور شش نفر از خلبانان دوره نوایس استان اردبیل دوره امنیت پرواز ( siv) در قشم برگزار شد. حامد قلمی یادآور شد: این دوره آموزشی با سرمربی استاد شاهین فلاح (مربی مستر appi سوییس) و مربیگری مهدی […]

رئیس کمیته ورزش‌های هوایی استان اردبیل امروز در گفت‌و گو با خبرنگار فارس در اردبیل اظهار کرد: با حضور شش نفر از خلبانان دوره نوایس استان اردبیل دوره امنیت پرواز ( siv) در قشم برگزار شد.

حامد قلمی یادآور شد: این دوره آموزشی با سرمربی استاد شاهین فلاح (مربی مستر appi سوییس) و مربیگری مهدی عشقی به مدت یک هفته در قشم برگزار و شش نفر از خلبانان استان اردبیل در آن شرکت کردند.

وی هدف از برگزاری این دوره آموزشی را بیان کرد و افزود : خلبانان دوره نوایس با هدف آموزش و تمرین عکس‌العمل‌های مناسب در شرایط جوی پر خطر و حوادث پیش‌بینی نشده در این دوره آموزشی حضور پیدا کردند.

سرپرست گروه پاراگلایدر ساوالان افزود: در این دوره آموزشی مهدی مهین فر، محمود بهزاد، سعید عطایی، رسول مصلح، روشن موذن‌زاده ، سعید حسین‌زاده حاضر شدند.

قلمی گفت: شرکت‌کنندگان در این دوره موفق به اخذ گواهینامه (siv pilot) از Appi سوئیس شدند.