گروه: بلیط
تاریخ: ۱۳:۰۷ :: ۱۳۹۵/۱۰/۱۸
حجت اشرف زاده: با علاقه تمام به جشنواره موسیقی آمده ام

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از روز شنبه خبرنگار موسیقی ایرنا، حجت اشرف زاده، که با ارکستری به آهنگسازی و سرپرستی حمید اکبرزاده در سی و دومین جشنواره ی موسیقی فجر قرار است روی صحنه برود، امروز با همراهی این آهنگساز و نیز صدرالدین حسین خانی، مدیر شرکت ایران گام، در نشست خبری […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از روز شنبه خبرنگار موسیقی ایرنا، حجت اشرف زاده، که با ارکستری به آهنگسازی و سرپرستی حمید اکبرزاده در سی و دومین جشنواره ی موسیقی فجر قرار است روی صحنه برود، امروز با همراهی این آهنگساز و نیز صدرالدین حسین خانی، مدیر شرکت ایران گام، در نشست خبری جشنواره شرکت کرد.
این خواننده همچنین درباره قرار گرفتن گروه های گوناگون موسیقایی در کنار هم زیر عنوان موسیقی «تلفیقی» گفت: با ورود چهره ها و گروه های تازه به موسیقی ایران، هنوز طبقه بندی درستی برای دسته بندی این گروه ها صورت نگرفته است. اینکه در جشنواره چه گروه هایی در کنار هم در بخش تلفیقی قرار گرفته اند، به سیاست گذاری مسئولان جشنواره باز می گردد و در اختیار گروه ها نبوده است.
وی افزود: با توجه به استقبال مردم از اجراهای تلفیقی، می توان بیشتر به این بخش توجه کرد، چراکه امروز تلفیق ژانرهای گوناگون موسیقی با موسیقی ایرانی به شکل چشمگیری دارد اتفاق می افتد و موسیقی های گوناگونی در این زمینه می شنویم.
اشرف زاده با انتقاد از تبعیض به کار رفته در نحوه ی بلیت فروشی ها، گفت: فروش بلیت برخی گروه های بخش تلفیقی به سایتی واگذار شده که امکان تبلیغی بهتری دارد، از این رو همه بلیت های این چند اجرا هم به فروش رسیده؛ اما بلیت بقیه گروه های تلفیقی را سایت دیگری به فروش می رساند که اصلاً تبلیغات مناسبی ندارد.
وی درباره قطعه های اجرای خود نیز گفت: چند تیتراژ تلویزیونی و قطعه ی تازه تولید شده «برف آمد» به همراه چند آهنگ تازه و بازخوانی چند کار قدیمی، اجرای گروه ما در جشنواره را شکل می دهد.

** آلبوم تازه اشرف زاده در راه است
حمید اکبرزاده که آهنگسازی برخی از قطعه های این کنسرت را عهده دار است، درباره این اجرا، گفت: سعی کرده ایم موسیقی الکترونیک را به گروه اضافه کنیم تا به شکل مدرن تری در جشنواره حاضر باشیم. کارهای تازه یی را با ریتم های متنوع اجرا خواهیم کرد.
صدرالدین حسین خانی که تهیه کنندگی آلبوم تازه اشرف زاده را بر عهده دارد، در این نشست گفت: چند ماهی است که مشغول تدارک آلبوم تازه یی با صدای حجت اشرف زاده هستیم و اگر کارها به موقع به پایان برسد، شاید این آلبوم تا پایان سال منتشر شود.
وی همچنین درباره جشنواره امسال گفت: به نظر من سالن هایی که برای برخی از گروه ها، از جمله برای اجرای حجت اشرف زاده در نظر گرفته شده، چندان مناسب انتخاب نشده است. امیدوارم سال های آینده در این باره دقت بیشتری شود.
سی و دومین جشنواره ی موسیقی فجر از ۲۲ دی ماه تا یکم بهمن ماه در تهران برگزار می شود.
فراهنگ**۳۰۶۷** ۱۸۲۳ خبرنگار: امیرحسین دولتشاهی * انتشار دهنده: طاهره نبی اللهی