گروه: ورزش
تاریخ: ۲۱:۱۹ :: ۱۳۹۵/۱۰/۲۲
بورنموث به دنبال جذب قرضی کاپیتان چلسی

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری میزان، باشگاه بورنموث آماده است جان تری، کاپیتان تیم فوتبال چلسی را تا پایان فصل جاری از این تیم قرض بگیرد. تری که برای نخستین بار از تاریخ ۲۶ اکتبر ۲۰۱۶ مقابل پیتربرو بار دیگر در ترکیب اصلی تیمش جای گرفته بود، به دنبال […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری میزان، باشگاه بورنموث آماده است جان تری، کاپیتان تیم فوتبال چلسی را تا پایان فصل جاری از این تیم قرض بگیرد.

تری که برای نخستین بار از تاریخ ۲۶ اکتبر ۲۰۱۶ مقابل پیتربرو بار دیگر در ترکیب اصلی تیمش جای گرفته بود، به دنبال اخراج در آن بازی، دیدار پیش روی تیمش برابر لسترسیتی، مدافع عنوان قهرمانی لیگ برتر را به دلیل محرومیت یک جلسه‌ای از دست خواهد داد.

بورنموث که در نیم‌فصل نخست بازی‌های لیگ برتر، ناتان آکه، مدافع هلندی چلسی را به صورت قرضی در اختیار داشت، حالا آن را به این تیم لندنی پس داده و در پی جذب قرضی مدافع دیگری از این تیم است.

همه این اتفاقات در حالی است که جان تری، کل دوران حرفه ای خود به جز سال ۲۰۰۰ را که به صورت قرضی راهی ناتینگهام فارست شد، در چلسی گذرانده است.